Non Gaude

Euskal Herriko hainbat herri eta eskualdetan daude martxan mintzapraktika egitasmoak.

Non aritu zaitezkeen jakin nahi duzu? Hemen daukazu mapa!

Kontuan izan egitasmo batzuk eskualde mailakoak direla, zure herrian ezer azaltzen ez bada gertuen dagoenean galdetu (esate baterako, Baztango solaslagun egitasmoko datuak Elizondon ageri dira, taldeak hainbat herritan egon arren).

Zure herria edo eskualdea mapa honetan aurkitu ez baduzu, idatziguzu mezu bat. Baietz inguruan mintzalagunak izan!

· EUSKALTZALEEN ELKARTEAK ·

EkimenaHelbideaTelefonoaPosta elektronikoa
Ttiki-Ttaka Arabako Errioxako Euskaldunon ElkarteaMª Cruz Sáenz Díaz 3
01306 Lapuebla de Labarca
618711161ttikittaka@gmail.com
Zuhatza euskara elkarteaIfar kalea 12, behea
20820 DEBA (GIPUZKOA)
943191383zuhatza2@gmail.com
Bagera Donostiako Euskaltzaleen ElkarteaHernani kalea 15, behea
20004 Donostia (Gipuzkoa)
943005074bagera@bagera.eus
GEU Gasteiz EuskaldunaPedro Asua 2,3
01008 Gasteiz (Araba)
945222153info@geuelkartea.eus
Aiaraldea Ekintzen FaktoriaNerbioi kalea 12, behea
01400 Laudio (Araba)
946568554harremanak@aiaraldea.eus
Olbea elkarteaZapatari 31
01200 Agurain (Araba)
605290951olbea.elkartea@gmail.com
Karkara taldea kultur elkarteaEusko Gudari 26, lehenengo solairua
20810 Orio (Gipuzkoa)
943831527karkara@karkara.eus
Elgoibarko Izarra Euskaltzaleon TopaguneaUbitarte 4, behea
20870 Elgoibar (Gipuzkoa)
943741626elgoibarkoizarra@elgoibarkoizarra.eus
Arrasate Euskaldun DezagunPablo Uranga 4 - behea
20500 Arrasate (Gipuzkoa)
aed@aedelkartea.eus
Karrikiri Iruñeko Euskaldunon ElkarteaXabier Kalea 4 Behea
31001 Iruñea
948225845bulegoa@karrikiri.eus
Goibeko Elgetako Euskaltzaleen TopaguneaKultura etxea: Salbador 2
20690 Elgeta
680609715elgetakogoibeko@gmail.com
Berbots Erandion euskaraz!155 Posta kutxa
Erandio (Bizkaia)
berbots@gmail.com
Jardun euskara elkarteaErrotalde jauregia z/g
20570 Bergara (Gipuzkoa)
943763661jardun@topagunea.com
Karrikaluze elkarteaRibed Parkea 1, behea
31610 Atarrabia (Nafarroa)
948355739karrikaluze@karrikaluze.eus
Totoan Txorierriko Euskara Elkarteen FederazioaAresti kalea, 2 behea
48170 Zamudio (Bizkaia)
aikortxori@aikor.com
Garean Euskaldunon ElkarteaNavarro Villoslada 1, 4.E
31200 Estella-Lizarra (Nafarroa)
634438455garean@gmail.com
Noaua! Kultur ElkarteaBordaberri 3, behea.
20170 Usurbil (Gipuzkoa)
943360321elkartea@noaua.eus
Ttipi-Ttapa FundazioaKoskontako bidea, 07 - 1
31770 Lesaka (Nafarroa)
948635458info@ttipi.eus
Sasiburu kultur elkarteaMaria de Maeztu 4, 4C
Barakaldo (Bizkaia)
685765511sasiburu@gmail.com
Guaixe FundazioaForu Plaza, 23-1.
31800 Altsasu (Nafarroa)
948564275fundazioa@guaixe.eus
Artzape Euskara ElkarteaKrisketaneko iturrigaina 1.
20808 Getaria (Gipuzkoa)
943000548artzapeeuskaraelkartea@gmail.com
Arrekikili euskara elkarteaAskatasuna enparantza z/g
48195 Larrabetzu (Bizkaia)
665729971arrekikili@gmail.com
Aizpea euskara taldeaPlazaola Kalea 1 2A
Irurtzun (Nafarroa)
657605721aizpetaldea@yahoo.es
…eta kitto! euskara elkarteaUrkizu Pasealekua, 11A solairutartea
20600 Eibar (Gipuzkoa)
943200918elkartea@etakitto.eus
Egizu Getxo EuskaldunMartikoena kalea 16, 2-3. bulegoa
48992 Getxo
619935541egizugetxo@gmail.com
Ttakun kultur elkarteaGeltoki kalea 4, 20160 Lasarte-Oria943371448ttakun@ttakun.eus
Xaloa TelebistaArtekale, 14
31013 Berriozar (Nafarroa)
948590557xaloatb@gmail.com
Pil-pilean Euskaltzaleen ElkarteaErrabal kalea 15 - 1
20590 Soraluze (Gipuzkoa)
943751304pilpilean@pilpilean.eus
Bizarra Lepoan euskara elkarteaMartikoena kalea 16, 2. Solairua – 4. Bulegoa
48992 Getxo
944910387info@bizarralepoan.eus
Tximintx euskara alkarteaAnboto plaza 5 (Kultur Birika)
Derio (Bizkaia)
tximintx@gmail.com
Dobera euskara elkarteaLarramendi 11, behea.
20120 Hernani (Gipuzkoa)
943332799dobera@dobera.eus
Euskal Birusa elkarteaErdikokale 2, 1.
48260 Ermua. Bizkaia
943179350euskalbirusa@gmail.com
Loramendi Euskara ElkarteaDurana kalea, 11. zk.
Aretxabaleta (Gipuzkoa)
943770970euskara@loramendielkartea.eus
Galtzaundi euskara taldeaNafarroa Etorbidea 6, behea.
20400 Tolosa (Gipuzkoa)
943655004galtzaundi@galtzaundi.eus
Berbaro ElkarteaPinondo Plaza, 1
48200 Durango
946201918berbaro@berbaro.eus
Maxixatzen Euskaldunon ElkarteaKale Nagusia 62. Kultur Etxea 4. solairua.
Azkoitia 20720
943853617maxixatzen@maxixatzen.eus
Mungian euskerazAita Elorriaga 1 48100 Mungia688745109mungianeuskeraz@gmail.com
Ametza kultur elkarteaAsunción kalea 21, 3. pisua.
Jauntsarats, Basaburua (Nafarroa)
948503232info@amezti.eus
Berbaizu euskara elkarteaRamon y Cajal, 42, behea
48104 Deustu
944471042berbaizu@euskalnet.net

· HARREMANA ·

1. Datuen arduraduna: Euskaltzaleen Topagunea
2. Datuen helburua: Topagunearen egitasmo eta ekimenen berri bidaltzea.
3. Datuen biltegia: Profesional Hosting-n ostatutako datu-basea
4. Eskubideak: Zure informazioa mugatu, berreskuratu edota ezabatu dezakezu edozein unetan.

78 + = 82